Titulinis » Apie mus

Apie mus

Apie mus

Misija – skatinti bambuko naudojimą.

MB “H&G solutions” sukurta tam, kad apgaubti Jus gamtos grožiu ir šiluma. Mes specializuojamės ekologiškai švarių ir ilgaamžių gamtinių medžiagų tiekimu ir prekyba. Šiuo metu tiekiame ir prekiaujame „MOSO“ ir „MADAKE“ rūšies bambuko stiebais, bambuko lazdelėmis, skaldytu bambuku iš Gruzijos. Taip pat gaminame tvoras, sieneles iš bambuko pagal individualius užsakymus.

Bambuko ypatybės:

  • Atsparus drėgmei
  • Padidintas atsparumas ugniai
  • Turi įvairių atspalvių ir faktūrų
  • Atsparus neigiamam aplinkos poveikiui
  • Ypatingai tvirtas (tvirtumas prilyginamas plienui)
  • Išskirtinis lengvumas, lankstumas ir tuo pat metu tvirtumas
  • Turi šilumos ir garso izoliacinių savybių
  • Ekologiškai švariausia gamtinė medžiaga

 

Gerąsias bambuko medienos savybes dar labiau sustiprina ekologiškas terminio apdorojimo procesas. Garais apdoroti stiebai garantuoja aukštą produkcijos kokybę, atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui ir drėgmei, bambukas tampa ypač tvirtas, netrūkinėja, 50% padidėja bambuko kietumas, ilgaamžiškumas ir stabilumas. Terminis apdorojimas puikiai apsaugo bambuko medieną nuo grybelio ir mikroorganizmų poveikio, todėl gali būti naudojamas tiek vidiniams, tiek išoriniams poreikiams. Bambuko mediena faktiškai atspari puvimui, tai patvirtina tūkstantmetis bambuko medienos panaudojimas. Kinijoje, Sičuano provincijoje iki mūsų dienų tarnauja tiltas, pastatytas iš bambuko medienos prieš 1000 metų.

Bambukas – gamtos stebuklas. Viena iš seniausių ir įspūdingiausių gamtos išteklių planetoje. Ši mediena yra stipresnė nei plienas, universali, lanksti, patvari ir graži. Visame pasaulyje bambukas sėkmingai naudojami statybų, sodų ir namų interjero srityse.
Jūsų sodų ir namų interjeras gali tapti originalus ir nepaprastas.

Augantis susidomėjimas ekologija, rūpinimasis planeta itin padidino bambuko populiarumą.

Bambukas – greičiausiai augantis augalas pasaulyje. Pats augalas pagal savo kilmę yra stiprus gamtinis antioksidantas. Vienas iš pagrindinių bambuko ypatumų yra tai, kad su metais jis tampa tik geresnis!

Mūsų įmonės siūlomas produktas – Gruzijoje augantis „MOSO“ ir „MADAKE“ rūšies bambukas. Natūraliai augdamas aplinkoje, kurioje nenaudojamos jokios trąšos ir pesticidai, bambukas tampa ekologiškai švarus gamtinis produktas. Išskirtinės bambuko savybės – ypatingas tvirtumas, elastingumas ir lankstumas, daro jį dar patrauklesnį. Bambukas pilnai užauga per trejus – ketverius metus, todėl jo naudojimas yra vienas iš aplinkai draugiškiausių pasirinkimų ir puiki alternatyva egzotinės medienos naudojimui. Tarp statybinių medžiagų, alternatyvių medienai, pirmą vietą užima bambukas. Atlikti tyrimai parodė, kad po terminio apdorojimo bambuko medienoje ir gaminiuose, pagamintuose iš šios medienos išlieka antibakterinės savybės.

Mes siūlome medžiagą – “MOSO” ir „MADAKE“ rūšies bambuko stiebus – Jūsų kūrybinėms namų ir sodo interjero, bei eksterjero dizaino idėjoms įgyvendinti. Ypač efektyviai šis produktas gali būti naudojamas kaip unikali statybinė medžiaga.

Tiesioginis bendradarbiavimas su Gruzijos bambuko žaliavos perdirbimo įmone sudaro sąlygas pasiūlyti Jums aukštos kokybės produktą geriausiomis kainomis. Bambuko medienos išskirtinumas , jo galia ir grožis – pagrindinės priežastys, lemiančios šio augalo paklausos didėjimą.

Top
Injectable steroids legal steroid bodybuilding Anabolic Steroids steroids pills Fractional nutrition Bulking Steroids Anabolic Steroids: Gain Muscle Fast The Best Legal Steroids Steroids products For Sale Online Anabolic Steroids Anabolic Steroids for Bodybuilders Online Anabolic Steroids Information Bulking and Cutting Steroids Anabolic Steroids for Sale Bodybuilding Anabolic Steroids Supplements Information Injectable and Oral Steroids Anabolic Steroids in Bodybuilding Anabolic Steroids for Bodybuilders Online Steroids for Bodybuilders Bodybuilding Knowledge Base